شرایط فروشنده شوید

شرایط همکار شوید

به سایت مرکز خرید پوریا خوش آمدید

شما،احتمالا صاحب یک کسب‌وکار هستید. فرقی نمی‌کند یک کارخانه‌ی بزرگ داشته باشید یا یک کارگاه خانگی؛ همه به فکر گسترش کسب‌وکارشان هستند.

همکاری بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید برای گسترش کسب‌وکارتان انتخاب کنید. این مرکز، بستری را برای همه، از توزیع‌کننده و تولیدکننده تا فروشنده فراهم کرده تا بتوانید کالاهایتان را از هر استانی در ایران در ویترین فروشگاه اینترنتی نمایش دهید.

برای رسیدن به این اهداف بزرگ.تان، ما در کنار شما هستیم
________________________________________

مرحله‌ی اول: ثبت‌نام
شما می‌توانید به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی در دیجی‌کالا ثبت‌نام کنید و فروشنده شوید.
فروشنده‌ی حقیقی: شخصی است که دارای جواز کسب یا گواهی فعالیت صنعتی یا صاحب کالاست
فروشنده‌ی حقوقی: شرکت‌ها و موسساتی که دارای کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده‌ی معتبر هستند.
• ثبت نام در واحد همکار شوید مرکز خرید پوریا
پس از ثبت‌نام، کمی صبر کنید تا مشخصات ارسالی شما توسط کارشناسان دیجی‌کالا بررسی شود. در صورت تایید یا عدم تایید اطلاعات، ایمیلی از سمت مرکز فروشندگان دریافت می‌کنید. پس از تایید دیجی‌کالا، پنل شما در مرکز فروشندگان فعال می‌شود و می‌توانید فروشگاه آنلاین خود را از طریق پنل اختصاصی‌تان مدیریت کرده و به فروش محصولاتتان بپردازید. اما بهتر است این چند مرحله‌ی مهم و ضروری را هم طی کنید و بعد محصولاتتان را درج کنید.
________________________________________

مرحله‌ی دوم: درخواست ثبت برند
مرکز خرید پوریا این امکان را برای فروشندگان فراهم کرده که کالایشان را با نام تجاری (برند) خودشان به فروش برسانند. برای این کار فرم درخواست برند را تکمیل کنید تا نام تجاری شما در پنل.تان ثبت شود. با ثبت برند هنگام درج محصولات می‌توانید برند خودتان را انتخاب کنید. اگر برندتان را ثبت نکنید محصولاتتان با برند متفرقه روی سایت دیجی‌کالا نمایش داده می‌شود.
________________________________________

مرحله‌ی سوم: درخواست ایجاد گارانتی
مرکز خرید پوریا در راستای آسودگی خاطر مشتریان می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. بنابراین همه‌ی کالاها در باید با ضمانت‌ نامه ارائه شوند و ضمانت‌نامه بر اساس ماهیت و نوع عملکرد کالاها به چند عنوان تقسیم می‌شود. برای مشخص کردن نوع گارانتی محصولاتتان حتما در این مرحله فرم ایجاد گارانتی را تکمیل کنید.
________________________________________

مرحله‌ی چهارم: خرید پرینتر لیبل‌زن
فروشندگان مرکز خرید پوریا قبل از شروع همکاری با واحد همکار شوید باید پرینتر لیبل‌زن، لیبل نارنجی رنگ و ریبون رزین تهیه کنند. خرید پرینتر برای همکاری با ما لازم و ضروری است. قبل از ارسال کالا به انبار باید لیبل‌ مخصوص مشخصات هر محصول روی آن چسبانده شود و برای چاپ این لیبل‌ها حتما به پرینتر لیبل‌زن نیاز است. زدن لیبل مشخصات روی محصول، هم در انبارداری فروشنده و هم در پردازش و جایگذاری کالا در انبار کمک می‌کند.
برای تهیه‌ی پرینتر لیبل‌زن می‌توانید از لینک زیر استفاده کرده و پرینتر مورد نظرتان را انتخاب کنید.
• برای تهیه‌ی پرینتر، ریبون رزین لیبل نارنجی رنگ به اینجا وارد شوید.
________________________________________

مرحله‌ی پنجم: درج محصول و قیمت‌گذاری
نام، مشخصات و عکس محصولتان را با توجه به قوانین فروشگاه اینترنتی مرکز خرید پوریا در پنل.تان ثبت کنید و پس از تایید، محصولتان را قیمت‌گذاری کنید. ما در تمام مراحل بصورت آموزش در کنار شما هستیم